Holden VY Commodore Mark Skaife 2003 V8 Supercar Championship Series

Na sezon 2003 V8 Supercar Championship Series kierowcą Holden Racing Team pozostał broniący tytułu mistrzowskiego Mark Skaife. Drugim podstawowym zawodnikiem po przeniesieniu Jasona Brighta do Team Brock został Todd Kelly, startujący dotąd w satelickim zespole K-mart Racing Team. Sezon 2003 połączony z debiutem VY Commodore okazał się mniej udany dla zespołu. Mistrzem serii został Marcos Ambrose, a na drugim miejscu znalazł się Greg Murphy z K-mart Racing Team, który pokonał w klasyfikacji Marka Skaife.

Model od AutoArt wygląda bardzo efektownie i jeśli chodzi o ogólny odbiór i detale to wygląda zdecydowanie lepiej niż modele Classic Carlectables. Właśnie szczególnie dla niego zdecydowałem się zakupić zestaw trzech modeli.

AutoArt i Classic Carlectables mają zbliżony rozstaw osi jednak zderzak (splitter) jest dłuższy w tym drugim. Trzeba jednak pamiętać, że modele przedstawiają auta z różnych sezonow i zespołów, więc rozbieznosci te mogą być prawidłowe, bo np. wyraźniejsze wgłębienia po bokach zderzaka są prawidłowe. Szczegółowej analizy poprawności merytorycznej obu modeli póki co się nie podejmowałem, ale pewne różnice są widoczne.

Reklamy

3 uwagi do wpisu “Holden VY Commodore Mark Skaife 2003 V8 Supercar Championship Series

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s